Bestuur en Commissies
Het bestuur en de commissies zijn de schakel tussen de vereniging en haar leden. Ze zijn de “ogen en oren” van de leden en de teams.

In ons huidig bestuur zijn 6 momenteel actief. Wil jij hier ook deel van uit maken? Vul dan onderstaand contact formulier in, en wij nemen contact met je op.

Bestuur

Voorzitter Vacant voorzitter@tjoba.nl
Secretaris Sanne Peters secretaris@tjoba.nl
Penningmeester Albert de Jonge penningmeester@tjoba.nl
Competitie Geert Zikken  06-57739762 gzikken1955@kpnmail.nl
Arbitrage Chris van Gemen 06-13685466 arbitrage@tjoba.nl
Techn. Comissie Vacant gzikken1955@kpnmail.nl
Sponsor comm. Gerrit Voorn 06-44271648 voorn.gerrit@kpnplanet.nl
Activiteiten Comm Tineke de Jonge tineke.de.jonge@hotmail.com

 

Functies buiten bestuur

Ledenadministratie Roelie van Gemen

0591-

 

ledenadmin@tjoba.nl

 

Technische commissie (recreanten) Geert Zikken

0591-318541

 

gzikken@kpnmail.nl

 

Mini-coördinator Melissa Hooiveld 06-40601682 melissahooiveld97@outlook.com
Kledingcommissie kledingcommissie@tjoba.nl

Vertrouwenscontact-persoon – intern

 

Extern

 

 

 Marianne Jagt

Jan Sorgdrager

 

 

 06-25033612

 06-50500133

Websitebeheerder Gerrit Voorn II 06-23049408 gerrit.voorn@home.nl

 

 

Wil je contact met ons opnemen? Vul dan het contactformulier in.

EMAIL
info@tjoba.nl
Sporthal
Sporthal de Zon
Leeuw 1
7891 CP Klazienaveen

11 + 15 =

Sporthal De Zon

Sporthal de Zon
Sporthal De Zon

Leeuw 1

7891 CP Klazienaveen