Teamindeling

Senioren

Heren 1

Heren 1 (1e klasse)

Training 1: Di. 20:00-21:30 uur in sporthal De Zon

Trainer/coach: Ben Heijnen

Dames 1

Dames 1 (2e divisie)

Training 1: Ma. 19:30-21:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Training 2: Woe. 20:30-22:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Training 3: Do. 19:30-21:30 uur in Edal 1

Trainer/coach: Ike Hensen

Dames 2

Dames 2 (promotieklasse)

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Training 2: Woe. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Trainer/coach: Vincent Post

Dames 3

Dames 3 (1e klasse)

Training 1: Ma. 20:00-21:30 uur in sporthal De Esdal (Veld 1)

Training 2: Woe. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Trainer/coach: Aletta Gerrits

Dames 4

Dames 4 (2e klasse)

Training 1: Ma. 20:30-22:00 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Spelers:

Trainer/coach: Albert Scheper

Jeugd

JA 1

Jongens A1 (1e klasse)

Training 1: Di. 18:30-20:00

Training 2: Don. 18:30-20:30 uur in Esdal

Trainer/coach: Arnold Mensen

MA 1

Meisjes MA1 (Hoofdklasse)

Training 1: Ma. 17:30-19:00 uur in sporthal De Zon

Training 2: Don. 18:30-20:00 uur in Esdal1

Trainer/coach: Ike Hensen/Allinda

MB 2

Meisjes B2 (regio klasse)

Training 1: Di. 17:30-19:00 uur in sporthal De Zon (Veld 3)

Training 2: Woe. 18:30-20:00 uur in sporthal de Lauden

Wedstrijddag thuis: Zaterdag 15:45 uur op veld 2 (sporthal De Zon)

Trainer/coach: Maartje Veenstra

MC 1

Meisjes C1 (1e klasse)

Training 1: Ma. 17:30-19:00 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Training 2: Woe. 17:00-18:30 uur in sporthal De Lauden

Trainer/coach: Mel. Jakobs/Lieneke

Mini 1

Mini 1 – Niv 5

Training 1: Ma. 16:15-17:30 uur in sporthal De Zon (veld 1)

Training 2: Don: 18.00-19.30 uur in sporthal Esdal2

Trainer/coach: Melissa Hooiveld

Mini 2

Mini 2 – Niv 4

Training 1: Ma. 16:15-17:30 uur in sporthal De Zon (veld 2)

Training 2: Don: 18.00-18.30 uur in sporthal Esdal2

Trainer/coach: Maartje Veenstra

Mini 3

Mini 3 – Niv 3

Training 1: Ma. 16:15-17:30 uur in sporthal De Zon

Training 2: Don: 17.00-18.30 uur in sporthal Esdal2

Trainer/coach: Esmee Mol/ Eline Blauw

Recreanten

HR 1

Recreanten Heren 1 en 2

Training 1: Woe. 21:00-22:30 uur in sporthal De Zon (Veld 3 en 4)

Trainer/coach: Henk Mulder

DR 1

Recreanten Dames 1

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 4)

Trainer/coach: Henk Mulder

DR 2

Recreanten Dames 2

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 3)

Trainer/coach: Geert Zikken

DR 3

Recreanten Dames 3

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 4)

Trainer/coach: Henk Mulder

DR 4

Recreanten Dames 4

Training 1: Ma 20:30-22:00 uur in sporthal De Zon (Veld 4)

Trainer/Coach: Gerrit Voorn