Teamindeling

Senioren

Heren 1

Heren 1 (1e klasse)

Training 1: Di. 20:00-21:30 uur in sporthal De Zon

Spelers:

  • Richard Harkema
  • Kelvin Hoekstra
  • Nick Arling
  • Raymond Bik
  • Jordy Peters
  • Robbin Peters
  • Bart van Huizen

Trainer/coach: Ben Heijnen

Dames 1

Dames 1 (2e divisie)

Training 1: Ma. 19:30-21:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Training 2: Woe. 20:30-22:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Training 3: Do. 19:30-21:30 uur in Edal 1

Spelers:

  • Alinda Willems
  • Lieke de Jager
  • Leonie de Jonge
  • Maartje Veenstra
  • Lieneke van Wijk
  • Daniek de Jonge
  • Aniek Hulst
  • Lisa Zijnge
  • Donna Logtenberg
  • Evita Logtenberg
  • Marit de Jonge

Trainer/coach: Ike Hensen

Dames 2

Dames 2 (promotieklasse)

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Training 2: Woe. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Spelers:

  • Caïtlin Mensonides
  • Femke Haan
  • Lisa Ebelties
  • Elles Robben
  • Gisela de Vries
  • Merida Kuiper
  • Britt Többen
  • Sanne Peters
  • Irene Timmerman
  • Judith Epping
  • Welmoed Riemersma

Trainer/coach: Vincent Post

Dames 3

Dames 3 (1e klasse)

Training 1: Ma. 20:00-21:30 uur in sporthal De Esdal (Veld 1)

Training 2: Woe. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Spelers:

  • Hilda van de Weerd
  • Quincy Bekman
  • Anieke Wiersema
  • Kyra Bekman
  • Valeri van de Bulk
  • Rianne Bouma
  • Marloes Peters
  • Demi Hofkamp

Trainer/coach: Aletta Gerrits

Dames 4

Dames 4 (2e klasse)

Training 1: Ma. 20:30-22:00 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Spelers:

  • Ellen Oldersma
  • Anja Mensen
  • Leonie Beijen
  • Marianne Jagt
  • Anke Einhaus
  • Simona Mensonides
  • Gea Lohuis
  • Corine Doornbos
  • Sanne de Boer
  • Maaike Wegkamp
  • Hennie Peters
  • Britt Többen

Trainer/coach: Albert Scheper

Jeugd

JA 1

Jongens A1 (1e klasse)

Training 1: Di. 18:30-20:00

Training 2: Don. 18:30-20:30 uur in Esdal

Spelers:

  • Wes van Veenen
  • Joey Mensen
  • Luuk Harmers
  • Tjerk Pebesma
  • Maarten van der Weide
  • Stijn Nell
  • Marthijs Ellen
  • Dyon van Halen
  • Joey Uitbergerse

Trainer/coach: Arnold Mensen

MA 1

Meisjes MA1 (Hoofdklasse)

Training 1: Ma. 17:30-19:00 uur in sporthal De Zon

Training 2: Don. 18:30-20:00 uur in Esdal1

Spelers:

  • Anne Beijl
  • Leonie Oost
  • Lisa Koop
  • Juliët Oldenhuis
  • Lysanne Abel
  • Esmee Omloop
  • Eline Blauw
  • Lotte Peters
  • Rilana Valkeneer

Trainer/coach: Ike Hensen/Allinda

MB 1

Meisjes MB1 (Topklasse)

Training 1: Ma. 18:00-19:30 uur in sporthal De Zon (Veld 1)

Training 2: Don. 18:00-19:30 uur in Esdal1

Spelers:

  • Marin Mensonides
  • Manon Hooier
  • Esmee Mol
  • Demi Kuiper
  • Larissa Deddens
  • Isa Koekoek
  • Alyssa Meijering
  • Isa Room

Trainer/coach: Sytse van de Spoel

MB 2

Meisjes B2 (regio klasse)

Training 1: Di. 17:30-19:00 uur in sporthal De Zon (Veld 3)

Training 2: Woe. 18:30-20:00 uur in sporthal de Lauden

Wedstrijddag thuis: Zaterdag 15:45 uur op veld 2 (sporthal De Zon)

Spelers:

  • Jessica Snippe
  • Norah Klein
  • Cheyenne Lambers
  • Yara Engels
  • Naomi Fischer
  • Carmen Wehkamp
  • Liz Robben

Trainer/coach: Maartje Veenstra

MC 1

Meisjes C1 (1e klasse)

Training 1: Ma. 17:30-19:00 uur in sporthal De Zon (Veld 2)

Training 2: Woe. 17:00-18:30 uur in sporthal De Lauden

Spelers:

  • Merel Lankhorst
  • Sofie Romijn
  • Yenthe de Vries
  • Amy Peters
  • Marije Omlo
  • Yosca Middag
  • Myrthe Sijbom
  • Anna Koekoek

Trainer/coach: Mel. Jakobs/Lieneke

Mini 1

Mini 1 – Niv 5

Training 1: Ma. 16:15-17:30 uur in sporthal De Zon (veld 1)

Training 2: Don: 18.00-19.30 uur in sporthal Esdal2

Spelers:

  • Zenna van Veggel
  • Matthijs Snippe
  • Quinty Aardema
  • Linsey Schoonewille
  • Luna Duinkerken
  • Sophie Koekoek
  • Femke Seulman

Trainer/coach: Melissa Hooiveld

Mini 2

Mini 2 – Niv 4

Training 1: Ma. 16:15-17:30 uur in sporthal De Zon (veld 2)

Training 2: Don: 18.00-18.30 uur in sporthal Esdal2

Spelers:

  • Jenny Lin
  • Roos Prummel
  • Lisanne Zwiggelaar
  • Eva Heijne
  • Kim Tiemens

Trainer/coach: Maartje Veenstra

Mini 3

Mini 3 – Niv 3

Training 1: Ma. 16:15-17:30 uur in sporthal De Zon

Training 2: Don: 17.00-18.30 uur in sporthal Esdal2

Spelers:

  • Saar Kijk in de Vegte
  • Maaike Zwiggelaar
  • Lisanne Slip
  • Justin Lambers
  • Sandy Lin
  • Fien Kijk in de Vegte

Trainer/coach: Esmee Mol/ Eline Blauw

Recreanten

HR 1

Recreanten Heren 1 en 2

Training 1: Woe. 21:00-22:30 uur in sporthal De Zon (Veld 3 en 4)

Spelers:

  • Henk Mulder
  • Chris van Gemen
  • Gerrit Voorn
  • Johan Peters
  • Henk Olijve
  • Marcel Bruinsma
  • Martin Hof
  • Gerald Alberts
  • Kevin Schulte
  • Berto Schulte
  • Harrie Gels

Trainer/coach: Henk Mulder

DR 1

Recreanten Dames 1

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 4)

Spelers:

  • Gea van Boven
  • Annemarie Bloemberg
  • Elly Gerrits-Boxem
  • Marry Mulder
  • Iris Mulder

Trainer/coach: Henk Mulder

DR 2

Recreanten Dames 2

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 3)

Spelers:

  • Sieny Bazuin
  • Sannie Vos-Dassen
  • Sietske Wolters
  • Henny Waterham
  • Grietje Trip
  • Diny Setz
  • Dyna Arling
  • Angela de Jonge
  • Elly Arendsz
  • Marietje Post
  • Erna van de Brand

Trainer/coach: Geert Zikken

DR 3

Recreanten Dames 3

Training 1: Ma. 19:00-20:30 uur in sporthal De Zon (Veld 4)

Spelers:

  • Fanny Leseman
  • Tineke de Jonge
  • Ineke Bontjer
  • Simone Pals
  • Hilda Wanders
  • Nathalie Seidel
  • Melissa Hooiveld
  • Vivian Kappen

Trainer/coach: Henk Mulder

DR 4

Recreanten Dames 4

Training 1: Ma 20:30-22:00 uur in sporthal De Zon (Veld 4)

Spelers:

  • Evelien Legebeke
  • Samantha Hartmann
  • Hendrika Wittendorp
  • Nienke Jurgens
  • Manon Braam
  • Kim Robben
  • Judith Hulst
  • Saskia Smith
  • Vivian …

Trainer/Coach: Gerrit Voorn