Bestuur en Commissies

Het bestuur en de commissies zijn de schakel tussen de vereniging en haar leden. Ze zijn de “ogen en oren” van de leden en de teams.

In ons huidig bestuur zijn 6 momenteel actief. Wil jij hier ook deel van uit maken? Vul dan onderstaand contact formulier in, en wij nemen contact met je op.

Bestuur

Voorzitter vacant voorzitter@tjoba.nl
Secretaris Fanny Leseman 06-25284219 secretaris@tjoba.nl
Penningmeester Albert de Jong 06-51003590 penningmeester@tjoba.nl
Competitie Geert Zikken  06-57739762 gzikken1955@kpnmail.nl
Arbitrage Chris van Gemen 06-13685466 arbitrage@tjoba.nl
Techn. Comissie Albert de Lange 06-82872340 tc@tjoba.nl
Sponsor comm. Gerrit Voorn 06-44271648 voorn.gerrit@kpnplanet.nl
Activiteiten Comm Tineke de Jonge tineke.de.jonge@hotmail.com

 

Functies buiten bestuur

Ledenadministratie Margrieta Veninga 0591-311822 ledenadmin@tjoba.nl
Techn.comm (Recr) Geert Zikken 0591-318541 gzikken@kpnmail.nl
Mini coördinator Raymond Bik  06-4818 8826 tc-mini@tjoba.nl
Kledingcommissie     kledingcommissie@tjoba.nl

Bestuur

 

Voorzitter vacant   voorzitter@tjoba.nl
Secretaris Fanny Leseman 06-25284219 secretaris@tjoba.nl
Penningmeester Albert de Jong 06-51003590 penningmeester@tjoba.nl
Competitie vacant   competitie@tjoba.nl
Arbitrage Chris van Gemen 06-13685466 arbitrage@tjoba.nl
Techn. Comissie Albert de Lange 06-82872340 tc@tjoba.nl
Sponsor comm. Gerrit Voorn 06-44271648 voorn.gerrit@kpnplanet.nl
Activiteiten Comm Tineke de Jonge   tineke.de.jonge@hotmail.com

 

Functies buiten bestuur

 

Ledenadministratie Margrieta Veninga 0591-311822 ledenadmin@tjoba.nl
Techn.comm (Recr) Geert Zikken 0591-318541 gzikken@kpnmail.nl
Mini coördinator vacant   tc-mini@tjoba.nl
Kledingcommissie     kledingcommissie@tjoba.nl

 

Wil je contact met ons opnemen? Vul dan het contactformulier in.

EMAIL

info@tjoba.nl

Sporthal

Sporthal de Zon
Leeuw 1
7891 CP Klazienaveen

13 + 13 =

Afmelden als lid

In principe blijft men bij de volleybalvereniging het gehele seizoen lid en betaalt men contributie tot aan het eind van het seizoen.

Het seizoen duurt van 1 mei tot en met 30 april van het volgend jaar.

Tussentijdse opzeggingen zijn in principe niet mogelijk, tenzij met een hele goede reden, dit ter beoordeling aan het bestuur. Alleen met een goedgekeurde reden wordt de contributie stopgezet. Zonder goede reden bijft men contributie betalen t/m eind van het seizoen.

Nieuwe leden kunnen een aantal keren gratis meetrainen. Hierna kan men het aanmeldingsformulier inleveren en is men in principe lid tot minimaal het eind van het seizoen.

Tussentijdse afmeldingen, met redenen omkleed, kunnen gestuurd worden naar :

Volleybalver. TJOBA,

Postbus 92,

7890 AB Klazienaveen of

vul bovenstaand contactformulier in.

Sporthal De Zon

Sporthal de Zon

 

Esdal College

Esdal College

Sporthal De Zon

Leeuw 1

7891 CP Klazienaveen